Dostawy

Chcemy podkreślić, że czas dostawy może się różnić w zależności od tego, jakiego wybierzesz kuriera oraz Twojego miejsca zamieszkania.

Kurier DPD

Przesyłka kurierska kosztuje 15,99 zł na terenie całej Polski. Przy zamówieniach powyżej 120zł przesyłka jest darmowa.

W celu śledzenie przesyłek nadanych przez DPD kliknij tutaj

W chwili obecnej oferujemy przesyłek za pobraniem oraz poza granicami Polski ale mamy nadzieję, że już niedługo będzie to możliwe. 

Paczkomaty InPost

Przesyłka do paczkomatu kosztuje 18,99 zł na terenie całej Polski. Przy zamówieniach powyżej 120 zł przesyłka jest całkowicie gratis.

Podczas składania zamówienia można wybrać, do którego Paczkomatu ma trafić Twoja przesyłkę. Listę paczkomatów znajduje się na stronie InPost

W celu śledzenie przesyłek nadanych przez InPost kliknij tutaj.

W chwili obecnej oferujemy przesyłek za pobraniem oraz poza granicami Polski ale mamy nadzieję, że już niedługo będzie to możliwe. 

Płatności

Płatności elektroniczne

W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności elektronicznej TPay, które umożliwiają szybkie i bezpieczne dokonanie płatności – wybierz swój bank i dokonaj opłaty.

Przelew tradycyjny

Wpłata bezpośrednio na konto PHU Tomex Grzegorz Tomczyk

Numer konta: 89 1020 5095 0000 5202 0241 4530

Prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia – ułatwi nam to identyfikację płatności.

Wysyłka jest realizowana dopiero po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku wybrania tej metody płatności do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć dodatkowo jeden-dwa dni robocze na zaksięgowanie przelewu.